Contactpersonen

Manus Loggere

Directeur/Bestuurder
Dagelijkse leiding
mloggere@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 75

Jasper van Oversteeg

Hoofd Verkoop Nederland
jvanoversteeg@loggere.com
+31 (0) 765 240 835

Ad Reijven

Sales Manager - Rayon Noord
areijven@loggere.com
+31 (0) 765 240 831

Ad Soeters

Verkoop Binnendienst
asoeters@loggere.com
+31 (0) 765 240 832

Rosalien Verbunt

Verkoop Binnendienst
rverbunt@loggere.com
+31 (0) 765 240 830

Wilfred Dutour Geerling

Accountmanager sanitair
wdutourgeerling@loggere.com
06-14978282

Sara Delgado

Verkoop Binnendienst
sdelgado@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 73

Matthijs de Cuijper

Accountmanager Sanitair
mdecuijper@loggere.com
+31 (0) 765 240 839

Sven Schrauwen

Accountmanager
sschrauwen@loggere.com
+31 (0) 76 5240839

Thomas Van Weyenbergh

Accountmanager Sanitair
TVanWeyenbergh@loggere.com
+32 (0)3 317 06 93

Michel Bergers

Senior Commercieel Adviseur
mbergers@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 85

Caroline Van Aperen

Hoofd Verkoop België
cvanaperen@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 55

Benjamin Climan

Accountmanager België
bcliman@loggere.com
+32 (0)488 25 98 65

Lola Bacot

Hoofd Binnendienst
lbacot@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 82

Sandy Lodewijks

Verkoop Binnendienst
slodewijks@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 86

Axel Lambregts

Marketing Verantwoordelijke
Webmaster en IT-assistent
alambregts@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 75

Wim Quirynen

Verantwoordelijke Boekhouding Nederland, België en Frankrijk
wquirynen@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 61

Wendy Lambregts

Assistent Boekhouding Nederland, België en Frankrijk
wlambregts@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 72

Michel Nuyens

Magazijn Verantwoordelijke
mnuyens@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 57

Mohammed Dahmani

Technisch Medewerker
Technische ondersteuning, Assemblage, Magazijn
mdahmani@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 57

Frederic Ollagnon

Directeur Loggere Frankrijk
follagnon@loggere.com
+33 477 022 400

Denise Jourdain

Verantwoordelijke
Zuidoost-Frankrijk
djourdain@loggere.fr
+33 609 960 020

José Barba Montes

Business Analyst
jbarbamontes@loggere.com
+33 477022 400

Sandrine Thibault

Verantwoordelijke Sanitair Frankrijk
sandrine.thibault@loggere.fr
+33 477 022 404