Contactpersonen

Manus Loggere

Directeur/Bestuurder
Dagelijkse leiding
mloggere@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 75

Jasper van Oversteeg

Hoofd Verkoop Nederland
jvanoversteeg@loggere.com
+31 (0) 765 240 835

Ad Reijven

Sales Manager - Rayon Noord
areijven@loggere.com
+31 (0) 765 240 831

Ad Soeters

Verkoop Binnendienst
asoeters@loggere.com
+31 (0) 765 240 832

Rosalien Verbunt

Verkoop Binnendienst
rverbunt@loggere.com
+31 (0) 765 240 830

Samantha Chatrer

Commercieel Assistent
schatrer@loggere.com
+31 (0) 765240 837

Matthijs de Cuijper

Account Manager Sanitair
mdecuijper@loggere.com
+31 (0) 765 240 839

Sara Delgado

Verkoop Binnendienst
sdelgado@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 73

Michel Bergers

Senior Commercieel Adviseur
mbergers@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 85

Tom Lodewijckx

Hoofd Verkoop België
IT Supervisor
tlodewijckx@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 55

Lola Bacot

Hoofd Binnendienst
lbacot@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 82

Jimmy Roets

Account Manager
jroets@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 93

Sanne Aerts

Verkoop Binnendienst
saerts@loggere.com
+32 (0) 33 17 06 86

Thomas De Veylder

Account Manager Sanitair
tdeveylder@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 62

Axel Lambregts

Marketing Verantwoordelijke
Webmaster en IT-assistent
alambregts@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 75

Sander van der Harst

E-commerce
Webmaster
svanderharst@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 77

Wim Quirynen

Verantwoordelijke Boekhouding Nederland, België en Frankrijk
wquirynen@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 61

Wendy Lambregts

Assistent Boekhouding Nederland, België en Frankrijk
wlambregts@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 72

Jens Verschueren

Technisch Medewerker
Technische ondersteuning, Assemblage, Magazijn
jverschueren@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 57

Roy Verboven

Technisch Medewerker
Technische ondersteuning, Assemblage, Magazijn
rverboven@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 57

Mohammed Dahmani

Technisch Medewerker
Technische ondersteuning, Assemblage, Magazijn
mdahmani@loggere.com
+32 (0) 33 17 03 57

Ineke Boomaars

Receptie & Onderhoud
+32/33 17 03 50

Frederic Ollagnon

Directeur Loggere Frankrijk
follagnon@loggere.com
+33 477 022 400

Denise Jourdain

Verantwoordelijke
Zuidoost-Frankrijk
djourdain@loggere.fr
+33 609 960 020

José Barba Montes

Business Analyst
jbarbamontes@loggere.com
+33 477022 400

Sandrine Thibault

Verantwoordelijke Sanitair Frankrijk
sandrine.thibault@loggere.fr
+33 477 022 404